Tragjike: I infektuari me COVID hidhet nga kati i 4 i spitalit në Tiranë

Një pacient është hedhur nga kati i katërt i spitalit të Sanatorimut në Tiranë, i njejti ishte i infektuar me Covid-19 dhe ka ndërruar jetë.

Bëhet fjalë për një 65 vjeçar, i cili kishte dy ditë i shtruar në spital në gjendje të rënduar shëndetësore, por jo i intubuar.

Related Posts