Milaim Zeka zbulon ofendimet: Nol Nushi me të drejtë e ka gjuajtë me ujë Tomë Gashin

Mbrëmjen e 5 majit, në një nga studiot e Radio Televizionit të Kosovës, kishte ndodhur një situatë jo e zakonshme. Avokati Tomë Gashi dhe zyrtari i Partisë Social Demokrate, Nol Nushi, pas përplasjes në emision ishin kacafytur edhe jashtë debatit.

Milaim Zeka i cili ka qenë në debatin ku kishte eskaluar situate mes Nol Nushit dhe avokatit të Vetëvendosjes, Tomë Gashi, thotë se ‘Noli me të drejtë e ka gjuajtur me ujë Gashin’.

“Ju nuk guxoni me i qitë arkivat e Vetëvendosjes sepse ty të kanë përdhunu kur ke qenë në zyrat e Vetëvendosjes, dhe ky djali e ka gjujtë me ujë me plot të drejtë. Nolit, jo vetëm që i kam dalë përpara por i kam dalë përpara si shok, si prind, i kam thënë ndalo”, ka thënë Zeka

Në video shihet Nol Nushi teksa e gjuan me ujë Tomë Gashin, por deri te kjo situatë sipas Milaim Zekës kishte ardhur pasi Gashi e ka fyer rëndë Nushin.

Related Posts