Vidhet një veturë, pronari nga Prishtina premton shpërblim kushdo që siguron informacione

Gjatë natës në fshatin Marec të Prishtinës është vjedhur një veturë.

Pronari i makinës Golf 4, ka kërkuar ndihmë për ta gjetur atë dhe njëkohësisht ka thënë se kushdo qe mund të sigurojë informacione do të shpërblehet, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë faktin se kohëve të fundit dukshëm është shtuar numri i vjedhjeve në vendin tonë.

Related Posts