Vdes pronari i “SHELL KOSOVA”, Latif Kryeziu

Ka vdekur biznesmeni i njohur kosovar, Latif Kryeziu,  i njohur si pronar i “SHELL KOSOVA”, që ka rreth 60 pika të derivateve në vend.

Lajmin e ka dhënë përmes një postimi në profilin e vet në “Facebook”, kryetari i Aleancës Kosovare të Bizneseve, Agim Shahini.

Postimi i plotë i Shahinit:

Miku im Latif Kryeziu nuk jemi duke besuar se na ike kaq shpejt, nuk do ju harrojm kurr ty dhe veprat tua që i bëre për Ekonominë e Kosovës.

AKB shpreh ngushëllime familjes Kryeziu dhe gjithë Kosovës si parnerëve tuaj ndërkombëtar SHELL KOSOVA

I lehtë të qoftë dheu i Kosovës.

Related Posts