Vdes një femër nga Ferizaj, ishte rrëzuar në oborrin e shtëpisë

Është raportuar se një femër kosovare nga familjarët ishte sjellë në QKUK për trajtim mjekësor.

E njëjta dyshohet se ishte rrëzuar në oborrin e saj dhe kishte pësuar lëndime trupore

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se e njëjta ka ndërruar jetë.

Related Posts