Theret për vdekje një nxënës 13-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë së martës në një shkollë në Gramsh.

Si pasojë e një konflikti mes katër nxënësve ka vdekur një nxënës 13-vjeçar.

Siç raporton Abcnews.al, Fatjon Bici, është goditur për vdekje me thikë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë policia dhe po punon për zbardhjen ngjarjes.

Ngjarja tragjike ka ndodhur në shkollën nëntëvjeçare “Asllan Shahini”.

Related Posts