Theret me thikë një polic në Pejë

Një polic i Kosovës është terur me thikë para pak çasteve në Pejë.

Burime të Sinjalit kanë thënë se një zyrtar i Policisë së Kosovës është therur me thikë gjatë ditë së sotme.

Nuk dihen shkaqet si dhe pasojat e këtij sulmi, Sinjali do të ju mbajë të informuar edhe më tej për këtë rast.

Related Posts