,

Shkarkohet drejtori i KEK-ut, Njazi Thaçi

Bordi i Ri i KEK-ut në një mbledhje që ka zgjatur vetëm 15 minuta ka marrë vendim që të shkarkohet nga pozita e drejtorit të KEK Njazi Thaçi dhe zëvendës drejtorin Nysret Kelmendi.

“ Po Ă«shtĂ« e vĂ«rtetĂ« qĂ« tĂ« dy janĂ« shkarkuar nga kĂ«to pozita”, kanĂ« thĂ«nĂ« burime tĂ« Gazeta Blic.

Sipas këtyre burimeve vendimi për shkarkimin e tyre ende nuk i është dërguar Thaçit e Kelmendit.

Related Posts