Rrokulliset me traktor, humb jetën një person në Viti

Një person ka humbur jetën në një aksident me traktor ku është rrokullisur deri sa ishte duke shkuar për të marrë dru.

Aksidenti ka ndodhur të dielën rreth orës 18:00 në Viti.

Policia ka njoftuar se në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe kanë tërhequr viktimën nga vendi i ngjarjes.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pa jetë u është liruar familjarëve për ceremoni mortore.

Related Posts