Përleshje në Mitrovicë: Një person lëndohet, një tjetër arrestohet

Një person është lënduar dhe një tjetër është arrestuar pas një përleshjeje që e patën në sheshin “Mehë Uka” në Mitrovicë.

Këtë për Klankosova.tv e bëri të ditur Avni Zaiti, zëdhënës për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë së Kosovës në Mitrovicën e Jugut.

I lënduari është dërguar për tretman mjekësorë në Spitalin Rajonal të Mitrovicës.