Përleshje mes pesë personave në Prishtinë, Policia i arreston të gjithë dhe konfiskon armët

Një përleshje ka ndodhur mes disa personave të dielën në Prishtinë në rrugën “Basri Canolli”.

Nga ky rast kanë mbetur të lënduar pesë persona. Policia e Kosovës ka arritur t’i arrestojë të gjithë, teksa ka konfiskuar edhe armët e tyre.

Kjo është komunikata e plotë e Policisë:

Related Posts