,

Parashikimi i motit për sot

Gjatë ditës së shtunë në vend parashihet mot i kthjellët dhe me diell.

Sipas Prishtina Ëeather, temperaturat maksimale do tĂ« shkojnĂ« dĂ«ri nĂ« 25 gradĂ« Celsius.

“GjatĂ« ditĂ«s sĂ« shtunĂ« nĂ« vend parashihet mot i kthjellĂ«t dhe me diell. Temperaturat minimale zbresin nĂ« 4C deri 8C, ndĂ«rsa gjatĂ« ditĂ«s temperaturat shkojnĂ« deri nĂ« 23C e 25C”, thuhet nĂ« njoftim.

Related Posts