Parashikimi i motit

Sot parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të nivelit të mesëm të Troposferës, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të jenë mes 25-29 gradë Celsius.


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *