,

Parashikimi i motit

Në Kosovë sot gjatë ditës do të mbajë mot i kthjellët dhe jo aq i ftohtë.

Sipas Prishtina Weather, në mëngjes do të ketë ngrica, por pastaj temperaturat do të zbuten gjatë ditës.

Temperaturat minimale pritet të jenë -5 gradë celsius ndërsa maksimalet pritet të arrijnë deri në 7 gradë celsius.

Related Posts