,

Moti sot në Kosovë

Sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale të shkurtra me diell.

Temperaturat minimalet do të shënohen 3-5 gradë Celsius.

Ndërkaq, maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 13-16 gradë Celsius.

Related Posts