Ky është polici nga Peja që dyshohet se vrau veten

Është raportuar sonte se një person është gjetur i vdekur në qytetin e Pejës, i cili me profesion ishte polic.

Rastin e konfirmoi edhe zëdhënësi i Prokurorisë Themelore të Pejës, Shkodran Nikçi, sipas të cilit, dyshohet për vetëvrasje.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se viktima e ndjerë që vrau vetën ishte B.Xhaferi.

Ai ishte pjesëtar i Policisë së Kosovës dhe punonte në pikën kufitare në Kullë.