,

Kurti-opozitës: E di që ju keni qejf me ju bo, por Zajednica nuk kalon

Kryeministri Albin Kurti në seancë të Kuvendit është duke folur për çështjen e Asociacionit.

Në replikë me kryetarin e LDK-së, Lumir Abdixhiku, dhe deputetët e opozitës, Kurti tha se Zajednica nuk kalon.

“Unë e kam të qartë që ju keni qejf me ju bo Zajednicën. Por, Zajednica nuk kalon”.

Related Posts