,

Kosova barazon rezultatin, realizon Muriqi (video)

Kosova i është kundërpërgjigjur shumë shpejt Bullgarisë, duke barazuar rezultatin.

Krosimi i bukur i Benjamin Kolollit u shfrytëzua mjaft mirë nga Vedat Muriqi, i cili realizoi gol të bukur me kokë në minutën e 64-të.

Goli u shënua në momentin më kritik të ndeshjes dhe tashmë mund të tentohet edhe për tre pikë.

Ja goli i Muriqit:

Related Posts