Këtu mund ta shikoni meçin e Florian Markut

Boksieri shqiptar, Florian Marku, është gati që të boksojë sonte në stadiumin “Air Albania” në Tiranë.

Marku do të përballet me meksikanin Miguel Ramirez, dhe pritet të fillojë rreth orës 21:30.

Ky meç ka zgjuar kërshëri të jashtëzakonshme.

Boksieri shqiptar zotohet për fitore dhe asgjë tjetër. Ai është më i përgatitur se kurrë dhe premton luftë të madhe.

Për ta shikuar meçin, klikoni këtu:

Meçin mund ta shikoni në kanalin televiziv “tëvë1”

Related Posts