Horoskopi, e hënë 4 mars 2024

Nga Paolo Fox

DASHI

Në orët e ardhshme në dashuri do të jetë më pak e vështirë të vazhdoni marrëdhëniet. Ka nga ata që kanë bërë tashmë një zgjedhje vendimtare në çift dhe nga ata që gjatë javëve të ardhshme do të duan të rinovojnë një pakt dashurie. Kapitulli i punës: ka diçka të re në horizont për pranverën.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 4 mars 2024), disa çifte në krizë janë ende duke luftuar për të gjetur ekuilibrin e duhur. Shkurti ishte një muaj i vështirë dhe ju ende po i paguani pasojat. Shmangni mosmarrëveshjet me të afërmit. Për sa i përket punës, po përjetoni një periudhë të vështirë për t’u menaxhuar, megjithatë, kjo javë ju lejon të fitoni terren. Është turp që nga pikëpamja ekonomike nuk ka qetësi maksimale.

BINJAKËT

Po përjetoni një nga momentet më të mira për të bërë zgjedhje të rëndësishme. Mundohuni të mbani nën kontroll disa situata. Ekziston rreziku që disa angazhime pune apo familjare t’ju largojnë nga jeta juaj e dashurisë. Në detaje, sa i përket punës, keni yje të rëndësishëm, veçanërisht për ata që kërkojnë një punë të re.

GAFORRJA

Nëse ka pasiguri në dashuri, ndoshta jeni ende duke menduar për një moment të trishtuar nga e kaluara. Venusi zë një pozicion të favorshëm këto ditë. Kapitulli i punës: periudha më e rëndësishme fillon nga maji deri në mes të korrikut. Venusi i favorshëm sjell fat në aktivitete krijuese.

LUANI

I dashur Luan, sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 4 mars 2024), nëse jeni ndarë së fundmi, duhet kohë për t’u rikthyer në rrugën e duhur, ndoshta dëshironi pak liri, qetësi. Puna? Qiell i favorshëm, por duhet të kuptoni se çfarë ka ndodhur në ditët e fundit. Ndoshta ka pasur disa ndryshime të rëndësishme.

VIRGJËRESHA

Situatë e veçantë në dashuri, me Venusin në opozitë keni ndërmend të humbisni shumë kohë. Akrepi dhe Bricjapi janë shenjat që mund të plotësojnë më së miri nevojat tuaja. Për sa i përket punës, ka mundësi që të keni marrë një detyrë të rëndësishme. Për disa vendas të Virgjëreshës ekziston mundësia për të bërë zgjedhje të favorshme.

PESHORJA

Dashuritë e lindura në shkurt duhet të kultivohen më shumë, në maksimum. Një xhirim i ri do të lindë në jetën e beqarëve. Pasioni është shumë i rëndësishëm. Për sa i përket punës, nëse keni një punë të pavarur ose po organizoni diçka ndryshe, kjo është koha më e mirë për të lëvizur.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 4 mars 2024), falë Venusit në aspektin e shkëlqyer, vazhdon një fazë premtuese. Gjysma e dytë e marsit do jetë intriguese sidomos për beqarët e shenjës. Për sa i përket punës, mbani mend se me Jupiterin dhe Saturnin kundër, nuk duhet të prisni shumë.

SHIGJETARI

Për ata që kanë një zemër të ngurtësuar është e vështirë të bien sërish në dashuri. Ekziston një gjendje lodhjeje dhe mosbesimi që mund të shfaqet edhe gjatë fundjavës. Për sa i përket punës, disa marrëdhënie pune mund të përfundojnë në mosmarrëveshje. Nga e enjtja, muaji Mars fillon një tranzit opozitar.

BRICJAPI

Muajt e fundit e keni lënë pas dore dashurinë, ndoshta ka pasur shumë shqetësime pune apo personale. Disa prej jush kanë kaluar një periudhë lodhjeje dhe nuk kanë pasur kohë për ndjenja. Për sa i përket punës, duhet të bëni një hap prapa. Një kënaqësi erdhi në shkurt.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 4 mars 2024), ju mbeteni gjithmonë të pavendosur, pjesërisht sepse nuk doni të vareni nga një person dhe pjesërisht sepse jeni të hutuar. Shumë çifte dëshirojnë të marrin një rrugë të re dhe të korrigjojnë zgjedhjet e bëra në të kaluarën. Puna? Kjo është një kohë shumë interesante, por ju duhet të bëni një ndryshim në jetën tuaj.

PESHQIT

Planetë të qetë: më në fund jeni të lirë të dashuroni. Tani gjithçka varet nga ju. Ata që e mbyllën vitin me një krizë të fortë dashurie tashmë mund të rikuperohen. Javë interesante për punë.

Related Posts