,

Formacionet zyrtare: Werder – Dusseldorf, Rashica startues

Milot Rashica do të nis nga minuta e parë sfidën mes Werder Bremen dhe Dusseldorf.

Për Werder Bremen, sot fillon sezoni 2019/2020 në Bundesligë, dhe në shtëpi pret skuadrën e promovuar në Bundesligë, Dusseldorf.

Ndeshja mes Werderit dhe Deusseldorfit fillon nga ora 15:30.

Formacionet zyrtare:

Related Posts