,

Formacionet zyrtare: Norwich – Chelsea

Skuadra e Frank Lampard, Ă«shtĂ« mysafire e Norwich City-t, nĂ« ndeshjen qĂ« zhvillohet nĂ« ‘Carrow Road’ dhe fillon nga ora 13:30.

Chelsea pas dy takimeve të parë, ka arritur të marrë vetëm një pikë, duke barazuar me Leicester City dhe duke u mundur nga Manchester United.

Formacionet zyrtare:

Related Posts