,

Fillon shitja e biletave në tregun e zi, bileta e 5 eurove shitet 50

QytetarĂ«t e KosovĂ«s kanĂ« treguar interesim tĂ« madh pĂ«r tĂ« siguruar biletat e ndeshjes kualifikuese pĂ«r kampionatin evropian nĂ« mes tĂ« KosovĂ«s dhe ÇekisĂ«.

Megjithatë jo të gjithë e kanë për qëllim shikimin e ndeshjes, shumë prej tyre duan që të përfitojnë nga shitja e biletave në tregun e zi, shkruan ballkani.info.

VetĂ«m pak minuta pasi u njoftua zyrtarisht se biletat janĂ« shitur, qytetarĂ«t kanĂ« filluar t’i shesin.

Një biletë e 5 eurove që i takon tribunës jugore të stadiumit, shitet 50 euro.

Related Posts