,

Deputetja e Kuvendit të Kosovës thotë se sot është kërcënuar dy herë

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Albena Reshitaj, ka thënë se gjatë ditës së sotme është kërcënuar dy herë.

Njëri kërcënim ka thënë se i është bërë rrugës duke shkuar në punë, derisa i dyti në zyrën e saj në Fakultetin e Mjekësisë.

“Une sot jam kercnuar dy here. Njehere rruges duke ardhur ne pune dhe e dyta ne zyren time ne Fakultet. Le ta kuptoj kushdo qe eshte pas qe nuk munden me me kercnu, shantazhu dhe qe vendimet e mija do te jene gjithmone ne te mire institucioneve dhe qytetarit”, ka shkruar Reshitaj.

https://www.facebook.com/albenareshitajofficial/posts/867179604769264?ref=embed_post

Related Posts