,

Berisha: Fort po u hatrojshin VV-ja me bo me i zanë t’u vjedhë

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Bekë Berisha, ka reaguar lidhur e me zhvillimet e fundit të skandalit të rezervave shtetërore lidhur me grurin, vajin dhe sheqer.

Ai, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ka deklaruar se pjesëtarë të Lëvizjes Vetëvendosje hidhërohen nëse vidhin, kjo vjen pas reagimeve të ekzekutivit ndaj prokurorëve.

“Fort po u hatrojshin VV-ja me bo me i zanë t’u vjedhë!”, ka shkruar Berisha.

Related Posts