Befasohet Kosova nga Moldavia

Moldavia ka shënuar gol në minutën e 19’të kundër Kosovës.

Në ndeshjen që po luhet mes Kosovës dhe Moldavisë Nikolaescu ka shënuar golin e parë.

Kosova tashmë do të synojë përmbysjen e rezultatit, pas një 20 minutëshi më të mirë, por që nuk ishte perfekt në finalizime.