Aksident në Prishtinë, makina përplas një biciklist

Para pak minutash në lagjen Matiqan të Prishtinës, saktësisht në rrugën “Isa Kastrati”, ka ndodhur një aksident në mes të një biciklisti dhe një veture.

Në vendin e ngjarjes ka dalë ndihma e shpejtë, derisa sipas dëshmitarëve biciklisti është jashtë rrezikut, meqë vetura s’ka qenë duke lëvizur shumë shpejtë./Expres/