Aksident i rëndë në Pejë, një person i lënduar (foto)

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Pejës tek ‘HIB Petrol’ mes dy veturave të tipit ‘Polo’ dhe ‘Bora’.

Indeksonline nga dëshmitarët që ishin në vendin e ngjarjes mëson që një grua ka mbetur e lënduar rëndë.

Policia është paraqitur në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin.

Related Posts