,

Agim Veliu, nënkryetar i parë i LDK-së

Nënkryetari i LDK-se dhe njëherësh Kryetari i Komunës së Podujevës, Agim Veliu është zgjedhur nënkryetar i parë LDK-së , këtë e bëjnë të ditur burime të Indeksonline.

Ndryshe Këshilli i Përgjithshëm i LDK-së ka votuar sot kandidaturën e Vjosa Osmanit për kryemihnistre.

Related Posts