,

Agim Bahtiri i quan hajna ministrat e partisë së tij (video)

Kryetari i Vetëvendosjes ka shkuar sot në Mitrovicë ku u takua edhe me kryetarin Agim Bahtiri.

Kurti tha se Serbia nuk ka ndryshuar as pas dialogut dhe me këtë u pajtua edhe Bahtiri, njofton Klan Kosova.

Bahtiri doli hapur kundër partive në pushtet, pjesë e të cilave është edhe partia e tij, AKR-ja.

Related Posts