36 vjeçari nga Prizreni po përballet me një sëmundje të rëndë, kërkon ndihmë për shërim

36-vjeçari nga Prizreni, Hysni Spahiu ka nevojë për ndihmën e njerëzve të vullnetit të mirë.

Spahiut i është shfaqur një tumor në kokë dhe ka nevojë për ndihmë financiare në mënyrë që të mund të shkojë për shërim në Turqi.

Lajmin e kanë bërë të ditur përmes një postimi në Facebook.